Skontaktuj się z nami
Stal System

DOŚWIADCZENIE
I JAKOŚĆ

Te wartości to podstawa naszych realizacji. Jako producent i wykonawca łączymy wszystkie elementy prawidłowo przeprowadzonego procesu budowlanego i przemysłowego w jeden realny cel: Zadowolenie odbiorcy końcowego.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną internetową i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych produktów i usług.

Generalne
wykonawstwo

Głównym celem jest spełnienie oczekiwań Inwestora na każdym etapie realizacji.

Wykonawstwo i montaż konstrukcji

Dzięki zapleczu produkcyjnemu zaprojektujemy oraz wykonamy konstrukcję stalową.

Produkcja
elementów stalowych

Oferujemy kompleksowe usługi budowlano-montażowe dla naszych klientów.

Kooperacja
produkcyjna

Zapraszamy firmy do wpółpracy i składania ofert w szerokim zakresie usług.
Image
Stal System

O Firmie

Firma Stal System Sp. z o.o. istnieje na rynku usług budowlanych od wielu lat. Początkowo działalność opieraliśmy na świadczeniu specjalistycznych usług w zakresie montażu konstrukcji stalowych i lekkich obudów obiektów przemysłowych. Odpowiadając na potrzeby rynku budowlanego i przemysłowego postanowiliśmy rozwinąć działalność, aby obecnie móc zaoferować Państwu nie tylko montaż ale również wykonawstwo konstrukcji stalowych oraz wszelkiego rodzaju wyrobów stalowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom realizujemy zamówienia indywidualne oraz seryjne. Posiadamy niezbędne zaplecze kadrowe oraz sprzętowe aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Jako doświadczona i dynamicznie rozwijająca się firma kładziemy nacisk na terminowość i jakość wykonywanych przez nas produktów oraz świadczonych usług.

Łukasz Stelmach

Image